canada goose sale vocesdeclm.es tipicacuina.es Canada Goose Black Friday sale Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Street workout v podání Workoutu Mělník.

Street workout v podání Workoutu Mělník. Autor: Archiv Workoutu Mělník

11.9.2014

Mělník – Centrum Mělníka bude v neděli odpoledne patřit cvičení na hrazdě. Workout Mělník totiž na náměstí Míru v době od poledne do šestnácti hodin pořádá World Pull-up Day, tedy světový den shybu.

Účastníci se v průběhu čtyř hodin pokusí na zapůjčené přenosné hrazdě udělat co nejvíce shybů, podle Tomáše Vágnera z Workoutu Mělník se přitom do akce může zapojit kdokoliv z řad široké veřejnosti.

„Akci pořádá Světová federace pro street workout a kalistheniku. Jde nejen o propagaci našeho sportu, ale také o charitativní akci,“ vysvětlil mělnický futsalista, který se k workoutu dostal relativně nedávno, je však hlavní hybnou silou všeho, co se kolem tohoto sportovního odvětví v Mělníku děje. „Pozvánka od federace přišla poměrně na poslední chvíli, do charity se proto letos zapojit nestihneme. Nicméně příští rok bychom rádi oslovili sponzory a peníze, které se nám díky cvičení podaří získat, bychom chtěli věnovat na dobrou věc,“ připomněl Tomáš Vágner.

World Pull-up Day se slaví na celém světě a obvykle spočívá v tom, že si organizátoři seženou sponzora, jenž jim za každý shyb, případně za určitý minimální počet provedených shybů slíbí konkrétní finanční částku. Ta následně putuje do rukou potřebných.

 
Místo události:

autor článku: Barbora Tesnerová (Mělnický deník)

Kategorie: Články, Zprávy

Comments are closed.