canada goose sale vocesdeclm.es tipicacuina.es Canada Goose Black Friday sale Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Mělník – Mělník bude v sobotu 9.9.2017 patřit shybům na hrazdě. Sportovní tým Workout Mělník, z.s. totiž na workoutovém hřišti v areálu Centra prevence kriminality (ul.Karolíny Světlé 595) v době od 10:00 – 16:00 hodin opět pořádá WORLD PULL-UP DAY 2017, tedy celosvětový charitativní den shybů.

Účastníci se v průběhu šesti hodin pokusí na hrazdách udělat co největší počet shybů aby přispěli do celosvětového počtu shybů pro dobrou věc, dle Tomáše Vágnera z Workoutu Mělník se přitom do akce může zapojit kdokoliv z řad široké veřejnosti i pod 18 let.

„Akci pořádá Světová federace pro Street Workout a Kalistheniku (WSWCF). Jde nejen o propagaci našeho sportu, ale také má celá záležitost charitativní rozměr,“ vysvětlil předseda a statutární zástupce spolku, který se ke Street Workoutu dostal před třemi roky a stále je hlavní hybnou silou všeho, co se kolem tohoto sportovního odvětví v Mělníku děje. „Náš tým se zaregistroval na světové mapě za ČR a letos jsme opět pozvali i naše kamarády ze Street Workout Rakovník, kteří by nás měli podpořit ve shybech. Po celou dobu akce všem přítomným rádi poradíme, pomůžeme se správnou technikou shybů a budeme se snažit odpovídat na jejich dotazy ohledně Street Workoutu. V roce 2014, kdy jsme se poprvé zaregistrovali jsme společnými silami zvládli udělat 2233 shybů, no a minulý rok se nám podařilo udělat úžasných 13 328 shybů za 5 a půl hodiny v 52 zúčastněných lidech, což byl po Sokolovu druhý největší počet v České Republice. Jako předminulý rok je dohodnutý finanční šek za celkový počet shybů od sponzora akce http://www.michalstavby.cz Rodinnému centru Kašpárek. Letos se pokusíme dosáhnout hranice 15 000 shybů ! Chceme tak tímto oslovit další sponzory, kteří by rádi věnovali peníze za shyby na dobrou věc,“ připomněl Tomáš Vágner.

WORLD PULL-UP DAY je celosvětový den shybů. Myšlenkou projektu je prostřednictvím cvičení, konkrétně shybů, spojit lidi z celého světa bez ohledu na pohlaví, národnost, rasu nebo náboženství a pomoci jim alespoň na chvíli odventilovat negativní energii a nahradit ji pozitivním zážitkem. Celá záležitost má zároveň charitativní rozměr. Tento rok je datum stanoveno na 9. září 2017. Více informací najdete na našem facebooku nebo v události akce.


DÁLE VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ !!!
TŘI NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ, kteří udělají 9.9. nejvíce shybů, dostanou od nás oficiální samolepky Workout Mělník a věcné ceny od našeho partnera USN – Ultimate Sports Nutrition.

 

Výsledky z minulého roku:

World Pull Up Day 2016 – Mělník (CZE) – 10.9.2016

Výsledky a souhrn:
CELKOVÝ POČET MĚLNÍK POINT:
13 328 shybů !!!!!! ( za 5,5 hodiny )

Ženy (Women):
– počet účastníků – 8 žen
– celkový počet shybů – 22 shybů
– nejlepší výkon – Laura Vlková (8 let) – 6 shybů

—————-
Muži (Man):
– počet účastníků – 44 mužů
– celkový počet shybů – 13 306 shybů
– nejlepší výkon v sérii – Tomáš Vágner – 1150 shybů
—————
– nejmladší účastník – Viola Chybíková – 4 roky
– nejstarší účastník – Jaroslav Smutný – 60 let

NEJLEPŠÍ VÝKONY v sérii:
1150 shybů – Tomáš Vágner – Fitness & Workouts
1110 shybů – Müller Martyn
837 shybů – Pepé Calisthenics Taríčo
817 shybů – Sanches Matei
601 shybů – Daniel Jakubský
600 shybů – Jan Husák
500 shybů – Vojtěch Žejklic
450 shybů – Frantisek Chybik
410 shybů – Luboš Urban
401 shybů – Zdenek Žihla
400 shybů – Jan Trefný
—————-
360 shybů – Anton Demian
350 shybů – Martin Malcom Macura, David Kohout, Jiří Minařík
321 shybů – Michal Nader, Patrik Brabec
301 shybů – Miroslav Tomek
300 shybů – Pája Novák, Matěj Viktora
atd…

Celkový seznam účastníků a jejich výsledky naleznete zde:

MUŽI – STRANA 1STRANA 2  ŽENY – STRANA 1

‪#‎WORLDPULLUPDAY‬ http://www.worldpullupday.com

Comments are closed.