canada goose sale vocesdeclm.es tipicacuina.es Canada Goose Black Friday sale canada goose sale

Na této stránce naleznete společnosti, se kterými náš tým spolupracuje.


1383348_568334029870556_1128166990_n

Společnost AUTO IN s.r.o. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence se stala jedním z největších autorizovaných prodejců vozů Ford v České republice. V roce 2014 jsme prodali více než 2 500 nových a ojetých vozů.

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem, provozem a servisem vozů Ford a samozřejmě také maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. Neustále investujeme do rozšiřování a zkvalitňování prodejní a servisní sítě nejen ve východních Čechách. V současnosti provozujeme své pobočky v  Pardubicích, Liberci, Hradci Králové  a od 1.7. 2013 také v  Ostravě. Zprostředkovatele společnosti AUTO IN pak najdete i v Chrudimi, Havlíčkově Brodě, České Lípě, Svitavách, Lanškrouně, Vysokém Mýtě, Poděbradech, Dolním Benešově, Přerově a Novém Jičíně.

V oblasti prodeje se soustřeďujeme na vysokou kvalitu služeb včetně poradenství, představení a prohlídek vozů, testovacích jízd a také zajištění financování nákupu vozů. Naši prodejci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci. V našich showroomech nabízíme kompletní řadu nových modelů vozů Ford, bohatý výběr prověřených Referentských vozů se zárukou a také prodej ojetých vozů. Naše pobočka v Pardubicích v květnu a červnu 2015 prošla rekonstrukcí a nachází se zde jeden z prvních FORD STORE. 

Buďte IN s Fordem od společnosti AUTO IN !

AUTO IN s.r.o. Poděbradská 292, Pardubice 530 09 – Telefon: 469 775 075 / Fax: 469 775 089

Rodinná společnost VYFIKO s.r.o. byla založena v roce 2004 se zaměřením na zakázkovou kovovýrobu. Název společnosti vyjadřuje obor a majitele firmy, tedy roba FIdrant KOvo. Zakladatel firmy, pan Ing. Václav Fidrant navázal na své vzdělání a na svou mnohaletou praxi v oboru, kterou zužitkoval hlavně v těžkých začátcích firmy. Později si na pomoc přizval své dva syny Lukáše a Václava ml. Od roku 2013 je tým doplněn o nejmladšího ze synů, Aleše.

V současné době má firma 12 zaměstnanců. Hlavním krédem je spokojenost zákazníků, ať už se jedná o velkou firmu či malého soukromníka. Spokojenosti je dosahováno dobrou cenou a vysokou kvalitou. Postupem času rozšířili své působiště a to na pulzní sváření hliníku, vratovou a bránovou techniku a mnoho dalších.


 

logo

 

Věci které vyrábí, sami testují a cvičí na nich.
300x300-zavesna-hrazda.jpg

Všechny ,,železné produkty“ Shyby.cz jsou navrhovány lidmi, kteří na nich opravdu cvičí, technice jednotlivých cviků rozumí a používají je ve vlastním tréninku. Všechny hrazdy, bradla, gymnastické kruhy a příslušenství jsou konstruovány na základě potřeb nás Evropanů orientovaných do 21. století. Tento aspekt se přímo promítá do kvality výrobků a takřka nulové reklamaci v průběhu roku ve výrobcích Shyby.cz.

Sedm zásadních úspěchů roku 2014-2015

 • vývoj jedinečné hrazdy v obraze Vision a její zařazení do prodeje s plným servisem Shyby.cz
 •  jediní výrobci kovových gymnastický kruhů na území Evropy
 • nulový počet reklamací na produkty značky Shyby.cz
 • Postavení 10 ks Venkovní hrazdy Uno na závodě Army Run 2014 – poslední překážka 1400 shybujících
 • Česká televize – 45 min. živého vstupu prostřednictvým Dobrého rána – odkaz na reportáž
 • na základě rozšíření nabídky, prodeji výrobků a referencí založení kamenné prodejny Shyby.cz v Ostravě

ultimate-sports-logo-

ULTIMATE SPORTS (UNDER ARMOUR)

Se sídlem a centrálou v Ostravě-Třebovicích v ulici  Třebovická 5050/78. Zaměřují se na prodej značky Under Armour a jsou oficiálním a certifikovaným prodejcem této značky. Mezi vedlejší produkty patří sluneční brýle Oakley a kompresní podkolenky SoxBox. Podporují sportovce s jejich mottem „Společně jsme silnější“.

 

 

Infolinka +420 608 177 099 // Email: 4ultimatesports@gmail.com

 


gsuaGENERAL SPORT, s.r.o.

Jsou oficiálním prodejcem americké sportovní značky Under Armour v České republice. Provozují kamennou prodejnu na Praze 6.

 

Infolinka +420 702 176 682

 • Poradí vám s výběrem správné velikosti, poskytnou vám bližší informace o materiálech a rozdílech mezi produkty.
 • Poskytnou vám veškeré informace o stavu vaší objednávky.
 • Jsou vám k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hod.


id-new
ID-FACTORY, creative design solutions

Grafické a reklamní studio sídlí v Teplicích. Svým klientům poskytuje kompletní fullservis v oblasti reklamy, včetně poradenství ohledně rozsáhlejších reklamních kampaní.

 

 

V praxi to znamená, že společnosti dokáže vytvořit kompletně novou firemní identitu, počínaje tvorbou firemního logotypu, přes grafickou stylizaci merkantilních tiskovin (vizitky, dokumenty, obálky, letáky), mediální a inzertní prezentaci, až po reklamní polepy, velkoplošný tisk a outdoorové kampaně (bannery, billboardy). V případě zájmu jsou plně k dispozici a rádi Vám připraví řešení na míru dle Vašich požadavků a představ.


logo

Na sloupech veřejného osvětlení pro Vás tvoří krátkodobé i dlouhodobé reklamní kampaně a navigaci na Mělníku !

Pro reklamu nabízí oboustranné reklamní plochy v rozměru 2 x 1 m na sloupech veřejného osvětlení, na komunikacích v celém městě Mělník.

 • web: http://navigacemk.cz/
 • Pomohou vybrat nejoptimálnější umístění nebo rozmístění reklamních ploch tak, aby sdělení mělo co nejvýraznější efekt a dopad na cílového zákazníka.
 • Pokud nemáte vlastní grafické zpracování, připraví Vám grafický návrh.
 • Po odsouhlasení zajistí kompletní výrobu a instalaci.

 

cswa

Czech Street Workout Association je jediným licencovaným zástupcem Světové Federace pro Street Workout a Calistheniku (WSWCF) pro Českou republiku a z toho pro ní vyplývá řada výhod i povinností.

Především má CSWA na starosti zlepšení podmínek pro cvičení, výstavbu vyhovujících sportovišť, sdružování sportovců či celých komunit a jejich informování o nejnovějších událostech na poli ať už místním, či celosvětovém. Zároveň se stará o pořádání celé řady eventů, počínaje exhibicemi a workshopy pro mládež, přes menší akce na jednotlivých workoutových hřištích, dobročinných akcích zaměřených na propagaci zdravého životního stylu společně s charitativním podtextem, přes krajská kola národního šampionátu až k vrcholu což je Mistrovstí ČR ve Street Workoutu které se bude konat v červnu roku 2015 s přímým postupem vítěze na Mistrovství světa do Moskvy.

Sdružování lidí se zájmem o street workout zároveň vede k prevenci kriminality, alkoholových a drogových závislostí a všeobecné lennosti a pohodlnosti, což je největším problémem dnešní mládeže. Naopak vede k zdokonalení fyzické zdatnosti, touze překonávat jak sama sebe tak okolní sportovce a naplnění volného času něčím smysluplným, ať už pouze pro zábavu, nebo s vidinou možnosti stát se kvalitním workouterem a reprezentovat své město, případně svou zemi na jednom z pořádaných šampionátů.


Ultimate Sports Nutrition – USN PŘINÁŠÍ ŠIROKÉ SPEKTRUM SPECIÁLNÍCH DOPLŇKŮ VÝŽIVY VYVINUTÝCH PŘI VYUŽITÍ NEJNOVĚJŠÍCH VÝZKUMNÝCH POZNATKŮ. JEDINĚ TAK LZE VYTVOŘIT PRODUKTY UMOŽŇUJÍCÍ NEUSTÁLE POSOUVAT HRANICE VÝKONNOSTI A SOUČASNĚ PODPORUJÍCÍ ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. 

Ať už jste profesionální vrcholový sportovec měřící své síly s těmi nejlepšími na celém světě, nebo jste aktivní člověk usilující o dosažení co nejlepších výkonů, USN Vám v každém případě poskytne tu nejlepší podporu ve formě sportovní výživy. Vaše důvěra nás zavazuje. Proto se neustále snažíme přinášet nejnovější vědecké poznatky a inovace a aplikovat je v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. Uvedený proces zahrnuje spolupráci s předními světovými výzkumnými centry, stejně jako s vrcholovými sportovci. Jen díky synergickému spojení výzkumu a praxe je totiž možné navrhnout a vyvinout produkty, které přispějí k dosažení optimální výkonnosti, a tím umožní posunout hranice Vašich možností. Výkony jsou často o překonávání a soupeření se sebou samým a my Vám chceme pomoci dosáhnout Vašich nejvyšších cílů!