Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/167612/virtual/www/index.php on line 63
Partneři : Workout Mělník, z.s. – Czech Street Workout & Calisthenics team

canada goose sale vocesdeclm.es tipicacuina.es Canada Goose Black Friday sale Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Na této stránce naleznete společnosti, se kterými náš tým spolupracuje.


1383348_568334029870556_1128166990_n

Společnost AUTO IN s.r.o. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence se stala jedním z největších autorizovaných prodejců vozů Ford v České republice. V roce 2014 jsme prodali více než 2 500 nových a ojetých vozů.

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem, provozem a servisem vozů Ford a samozřejmě také maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. Neustále investujeme do rozšiřování a zkvalitňování prodejní a servisní sítě nejen ve východních Čechách. V současnosti provozujeme své pobočky v  Pardubicích, Liberci, Hradci Králové  a od 1.7. 2013 také v  Ostravě. Zprostředkovatele společnosti AUTO IN pak najdete i v Chrudimi, Havlíčkově Brodě, České Lípě, Svitavách, Lanškrouně, Vysokém Mýtě, Poděbradech, Dolním Benešově, Přerově a Novém Jičíně.

V oblasti prodeje se soustřeďujeme na vysokou kvalitu služeb včetně poradenství, představení a prohlídek vozů, testovacích jízd a také zajištění financování nákupu vozů. Naši prodejci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci. V našich showroomech nabízíme kompletní řadu nových modelů vozů Ford, bohatý výběr prověřených Referentských vozů se zárukou a také prodej ojetých vozů. Naše pobočka v Pardubicích v květnu a červnu 2015 prošla rekonstrukcí a nachází se zde jeden z prvních FORD STORE. 

Buďte IN s Fordem od společnosti AUTO IN !

AUTO IN s.r.o. Poděbradská 292, Pardubice 530 09 – Telefon: 469 775 075 / Fax: 469 775 089

Rodinná společnost VYFIKO s.r.o. byla založena v roce 2004 se zaměřením na zakázkovou kovovýrobu. Název společnosti vyjadřuje obor a majitele firmy, tedy roba FIdrant KOvo. Zakladatel firmy, pan Ing. Václav Fidrant navázal na své vzdělání a na svou mnohaletou praxi v oboru, kterou zužitkoval hlavně v těžkých začátcích firmy. Později si na pomoc přizval své dva syny Lukáše a Václava ml. Od roku 2013 je tým doplněn o nejmladšího ze synů, Aleše.

V současné době má firma 12 zaměstnanců. Hlavním krédem je spokojenost zákazníků, ať už se jedná o velkou firmu či malého soukromníka. Spokojenosti je dosahováno dobrou cenou a vysokou kvalitou. Postupem času rozšířili své působiště a to na pulzní sváření hliníku, vratovou a bránovou techniku a mnoho dalších.


 

logo

 

Věci které vyrábí, sami testují a cvičí na nich.
300x300-zavesna-hrazda.jpg

Všechny ,,železné produkty“ Shyby.cz jsou navrhovány lidmi, kteří na nich opravdu cvičí, technice jednotlivých cviků rozumí a používají je ve vlastním tréninku. Všechny hrazdy, bradla, gymnastické kruhy a příslušenství jsou konstruovány na základě potřeb nás Evropanů orientovaných do 21. století. Tento aspekt se přímo promítá do kvality výrobků a takřka nulové reklamaci v průběhu roku ve výrobcích Shyby.cz.

Sedm zásadních úspěchů roku 2014-2015

 • vývoj jedinečné hrazdy v obraze Vision a její zařazení do prodeje s plným servisem Shyby.cz
 •  jediní výrobci kovových gymnastický kruhů na území Evropy
 • nulový počet reklamací na produkty značky Shyby.cz
 • Postavení 10 ks Venkovní hrazdy Uno na závodě Army Run 2014 – poslední překážka 1400 shybujících
 • Česká televize – 45 min. živého vstupu prostřednictvým Dobrého rána – odkaz na reportáž
 • na základě rozšíření nabídky, prodeji výrobků a referencí založení kamenné prodejny Shyby.cz v Ostravě

ultimate-sports-logo-

ULTIMATE SPORTS (UNDER ARMOUR)

Se sídlem a centrálou v Ostravě-Třebovicích v ulici  Třebovická 5050/78. Zaměřují se na prodej značky Under Armour a jsou oficiálním a certifikovaným prodejcem této značky. Mezi vedlejší produkty patří sluneční brýle Oakley a kompresní podkolenky SoxBox. Podporují sportovce s jejich mottem „Společně jsme silnější“.

 

 

Infolinka +420 608 177 099 // Email: 4ultimatesports@gmail.com

 


gsuaGENERAL SPORT, s.r.o.

Jsou oficiálním prodejcem americké sportovní značky Under Armour v České republice. Provozují kamennou prodejnu na Praze 6.

 

Infolinka +420 702 176 682

 • Poradí vám s výběrem správné velikosti, poskytnou vám bližší informace o materiálech a rozdílech mezi produkty.
 • Poskytnou vám veškeré informace o stavu vaší objednávky.
 • Jsou vám k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hod.


id-new
ID-FACTORY, creative design solutions

Grafické a reklamní studio sídlí v Teplicích. Svým klientům poskytuje kompletní fullservis v oblasti reklamy, včetně poradenství ohledně rozsáhlejších reklamních kampaní.

 

 

V praxi to znamená, že společnosti dokáže vytvořit kompletně novou firemní identitu, počínaje tvorbou firemního logotypu, přes grafickou stylizaci merkantilních tiskovin (vizitky, dokumenty, obálky, letáky), mediální a inzertní prezentaci, až po reklamní polepy, velkoplošný tisk a outdoorové kampaně (bannery, billboardy). V případě zájmu jsou plně k dispozici a rádi Vám připraví řešení na míru dle Vašich požadavků a představ.


logo

Na sloupech veřejného osvětlení pro Vás tvoří krátkodobé i dlouhodobé reklamní kampaně a navigaci na Mělníku !

Pro reklamu nabízí oboustranné reklamní plochy v rozměru 2 x 1 m na sloupech veřejného osvětlení, na komunikacích v celém městě Mělník.

 • web: http://navigacemk.cz/
 • Pomohou vybrat nejoptimálnější umístění nebo rozmístění reklamních ploch tak, aby sdělení mělo co nejvýraznější efekt a dopad na cílového zákazníka.
 • Pokud nemáte vlastní grafické zpracování, připraví Vám grafický návrh.
 • Po odsouhlasení zajistí kompletní výrobu a instalaci.

 

cswa

Czech Street Workout Association je jediným licencovaným zástupcem Světové Federace pro Street Workout a Calistheniku (WSWCF) pro Českou republiku a z toho pro ní vyplývá řada výhod i povinností.

Především má CSWA na starosti zlepšení podmínek pro cvičení, výstavbu vyhovujících sportovišť, sdružování sportovců či celých komunit a jejich informování o nejnovějších událostech na poli ať už místním, či celosvětovém. Zároveň se stará o pořádání celé řady eventů, počínaje exhibicemi a workshopy pro mládež, přes menší akce na jednotlivých workoutových hřištích, dobročinných akcích zaměřených na propagaci zdravého životního stylu společně s charitativním podtextem, přes krajská kola národního šampionátu až k vrcholu což je Mistrovstí ČR ve Street Workoutu které se bude konat v červnu roku 2015 s přímým postupem vítěze na Mistrovství světa do Moskvy.

Sdružování lidí se zájmem o street workout zároveň vede k prevenci kriminality, alkoholových a drogových závislostí a všeobecné lennosti a pohodlnosti, což je největším problémem dnešní mládeže. Naopak vede k zdokonalení fyzické zdatnosti, touze překonávat jak sama sebe tak okolní sportovce a naplnění volného času něčím smysluplným, ať už pouze pro zábavu, nebo s vidinou možnosti stát se kvalitním workouterem a reprezentovat své město, případně svou zemi na jednom z pořádaných šampionátů.


Ultimate Sports Nutrition – USN PŘINÁŠÍ ŠIROKÉ SPEKTRUM SPECIÁLNÍCH DOPLŇKŮ VÝŽIVY VYVINUTÝCH PŘI VYUŽITÍ NEJNOVĚJŠÍCH VÝZKUMNÝCH POZNATKŮ. JEDINĚ TAK LZE VYTVOŘIT PRODUKTY UMOŽŇUJÍCÍ NEUSTÁLE POSOUVAT HRANICE VÝKONNOSTI A SOUČASNĚ PODPORUJÍCÍ ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. 

Ať už jste profesionální vrcholový sportovec měřící své síly s těmi nejlepšími na celém světě, nebo jste aktivní člověk usilující o dosažení co nejlepších výkonů, USN Vám v každém případě poskytne tu nejlepší podporu ve formě sportovní výživy. Vaše důvěra nás zavazuje. Proto se neustále snažíme přinášet nejnovější vědecké poznatky a inovace a aplikovat je v oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. Uvedený proces zahrnuje spolupráci s předními světovými výzkumnými centry, stejně jako s vrcholovými sportovci. Jen díky synergickému spojení výzkumu a praxe je totiž možné navrhnout a vyvinout produkty, které přispějí k dosažení optimální výkonnosti, a tím umožní posunout hranice Vašich možností. Výkony jsou často o překonávání a soupeření se sebou samým a my Vám chceme pomoci dosáhnout Vašich nejvyšších cílů!Revolution 13 – RVL13 – V současnosti  nabízíme to nejkvalitnější  vybavení  pro  street  workout a calisthenicu na evropském trhu. Svým původem česká firma s výrobou v Mladé Boleslavi již překročila domácí hranice a nabízí své produkty téměř po celém světě.

Díky  více  než  sto  padesáti  realizacím se  RVL13 řadí  mezi  průkopníky  street  workoutu  jako  zdravější alternativy  ke  klasickému  posilování  se  závažím.Naše parky  vyhovují požadavkům  profesionálních sportovců,  ale  zajisté  osloví  i  běžnou  veřejnost.  Bývají veřejně  přístupné  a  umožňují  tak  100% bezplatné  využití  během  celého  dne.  Vhodné  je  však  i  jejich  umístění  v komerčních  objektech  a  na soukromých pozemcích, kde výrazně zvyšují jejich celkovou atraktivitu.

 Naše nabídka

Od  samotného  vzniku  v roce  2012  se  naše  výroba  a  vývoj  soustředí  výhradně  na  dosažené  nejvyšší možné  kvality  od  výběru  prvotřídních  materiálů  po  technické  provedení  a  servis  našim  zákazníkům. Nové prvky vznikají ve spolupráci s osobními trenéry i vrcholovými sportovci a neustále tak posouváme samotné hranice street workoutu.  Stop thinking, just workout !